Regulamin

Regulamin
Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup – NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych materiałów umieszczonych w tym serwisie. Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tutaj materiały (a nie da się inaczej niż po zaakceptowaniu wszystkich warunków) złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (paragraf 431.322.12 Internet Privacy Act podpisany w 1995 przez Billa Clintona), co będzie znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób które zamieszczają tutaj swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów.

1. Postanowienia Ogólne

1.1 Serwis Zerknij.TV nie przechowuje oraz nie umieszcza żadnych plików z filmami, a jedynie informacje na ich temat zawierające tytuł, opis, długość, kody embed (HTML) zewnętrznych serwisów.
1.2. Użytkownicy dodając materiały w serwisie potwierdzają, że posiadają odpowiednie prawa autorskie do publikowania.
1.3. W serwisie można dodawać tylko i wyłącznie linki do zewnętrznych serwisów udostępniających materiały.
1.4. Wszelkie roszczenia prawne, własności intelektualnej należy kierować do serwisów hostujących materiały.
1.5 Serwis Zerknij.TV nie odpowiada za jakość obrazu, zgodę na publikacje, prawa do powielania, legalność, przyzwoitość czy jakikolwiek inny aspekt odnoszący się do wyświetlanych filmów online. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawnej strony możliwości wyświetlania filmów online, prosimy o kontakt z właścicielami odpowiedniego serwisu, na łamach którego dany film jest zamieszczony.
1.6. PE. Artykuł 3 ust. 1 dyrektywy 2001/29/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 22 maja 2001 r. wyroku stwierdził, że co do zasady zamieszczanie linków odsyłających do utworów chronionych prawem autorskim nie jest naruszeniem tego prawa przez osobę publikującą odnośnik. Trybunał odwołał się także do pojęcia „udostępniania publicznego” wskazując, iż jeżeli dane materiały zostały pierwotnie udostępnione w internecie w sposób nieograniczony, dla wszystkich jego użytkowników, to linkowanie do nich nie stanowi udostępniania utworu nowej publiczności. Trybunał wskazał także, iż dozwolone jest linkowanie w sposób umożliwiający zapoznawanie się z danymi utworami na stronie linkującej, czyli np. wstawianie miniaturki filmów, obrazków itp.
1.7. W przypadku gdy jesteś właścicielem materiału (filmu/znaku towarowego) chronionego prawem autorskim i został on udostępniony bez twojej zgody, prosimy niezwłocznie o bezpośredni kontakt. W treści zgłoszenia powinny znaleźć się wymagane dane pozwalające na potwierdzenie prawa podmiotu zgłaszającego do materiału wideo/audio a także oświadczenie, że zawarte w zgłoszeniu informacje są prawdą pod groźbą odpowiedzialności karnej.

1.8 Korzystanie z serwisu jest w pełni darmowe.
1.9. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

2. Użytkownicy

2.1. Serwis pozwala użytkownikom na dodawanie odnośników do zewnętrznych witryn jednak odpowiedzialność za materiały, ich konsekwencje przesyłania oraz zamieszczania ponoszą wyłącznie serwisy przechowujące, publikujące dane materiały lub ich użytkownicy.
2.2. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia treści, materiałów, komentarzy zamieszczonych przez użytkownika bez podania przyczyny.
2.3. Użytkownika obowiązuje ogólna netykieta internetu, kultura wypowiedzi z poszanowaniem innych użytkowników i ich stanowisk.
2.4. Serwis zastrzega sobie prawo do zablokowania bądź usunięcia użytkownika nie przestrzegającego zasad regulaminu serwisu.
2.5. Rejestrując konto w serwisie wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości email z informacjami odnośnie aktualizacjami i nowości w serwisie.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Zerknij.TV. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (między innymi: streamtape.com, cda.pl, upstream.to, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

Zaloguj się

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się
Załóż konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się